Basit Animasyon Hazırlama Sitesi

0 232
Yazar: Aragon

GoAnimate’in görevi işletmelerin, okulların ve kişilerin videolarını hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlamaktır.
Videolar her yerde olabilir ve olmalıydı. İşletmeler onları karmaşık konuları açıklamak, çalışanları eğitmek için ya da yumuşak yönlerini göstermek için kullanıyorlar. Öğretmenler ve öğrenciler, bunları sınıfta yaratıcılık ve eleştirel düşünme gibi yüksek öğrenim becerileri egzersizleri için kullanırlar.
Bir video yapmak zordur. İnsanlar bunu, başlarını saramayacakları kara kutu süreçlerinden biri olarak algılarlar. Bunu düşünürlerse (çoğu zihinsel olarak bu kadar uzaklaşmaya başlamadan çığlık atar), uzun süreceğini, çok maliyetli olacağını ve gerçekten çok zor olacağını düşünürler.

Şirket böyle başladı. 07 yılı sonunda, Alvin (kurucu) bir video yapmak istedi. Uygun olmayan seçeneklerin bolluğuna baktı ve “Bu zor olacak” diye düşündü. Bir kamera, ışık, vb. satın almam ve bunları nasıl kullanacağımı öğrenmem gerekecek. Ya da çizmeyi öğrenmem veya çok karmaşık Pixar tipi animasyon arayüzünü öğrenmem gerekecek.
Girişimci bir eğilim içinde olan Alvin , platformu geliştirmek için bir ekip kurdu. Yaklaşık bir buçuk yıl uğraştılar. Ve işe yaradı.
Nokta, tıklayın, sürükleyin, bırakın. İşte bu kadar! Herkes için animasyonlu videolar.

GoAnimate ile hazırlanmış birkaç videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.