Max Payne 3

0 360

Max Payne 3

Rockstar Games firmasının başyapıtlarından olan Max Payne serisin 3.oyununu ele alacağız oyun gerçekten Rockstar Games firmasına yakışacak düzeyde bir oyun.

Oyunda Max Payne dramatik ve yalnız bir hayat sürmekteyken Raul Passos adındaki yakın dostu Max’i çalışmak üzere brezilyaya götürür. Görevleri brezilyada yaşayın varlıklı emlak zengini Rodrigo Branco’yu ve ailesini korumaktır. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır işler iyi gitmeyecektir.

Sao Paolo kentinin dev çete üyeleri max’i oldukça zorlayacaktır. Rodrigo Branconun mekânına saldırı düzenlenir. Rodrigo Branco ölür ve karısı ise çete üyeleri tarafından kaçırılır. Max bu durum karşısında görevini yerine getirmediği için oldukça üzülür ve Rodrigo’nun karısını kurtarmak için yollara düşür.

Çete üyelerinle amansız bir savaş içerisine giren Max ailenin diğer fertlerinin de çete üyeleri tarafından kaçırıldığını öğrenir. İşler artık iyice çığırından çıkmıştır Max’in biran evvel aile üyelerini kurtarması gerekmektedir.

Max aile üyelerinin rehin tutulduğu mekâna baskın verir ancak pek başarılı olamaz çünkü Rodrigo Branconun karısı çete üyeleri tarafından öldürülür. Max’in yardımıyla hayatta kalmaya başaran Giovanna  Rodrigo Branconun karısının kız kardeşi max ile uzun bir serüvene çıkar.

Max’in görevi artık Giovannayı sağ salim teslim etmektir. Max zorda olsa bunu başarır ve artık Max için intikam alma vaktidir. Rodrigo Branconun ölümünden sorumlu olan kişileri araştır ve onları infaz eder.

Soluksuz bir şekilde oynayacağınız bu oyunu gerçekten tavsiye ederim. İyi oyunlar

Oyun Hakkında Bilgiler ;

Rockstar Games

15 Mayıs 2012

Rod Edge & Sergei Kuprejanov

Fragman 

Max Payne 3

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.