Grand Theft Auto (GTA) Serisi Nostalji

0 243

Grand Theft Auto (GTA) Serisi Nostalji


Hepimizin yakından tanıdığı GTA (Grand Theft Auto) zevkle ve heyecanla oynadığı bir oyundu. Bir zamanların İnternet kafelerinin vazgeçilmezi olan gta vice city, gta san andreas efsaneleri vardı. İnternet kafeye giren ilk kişi abi gta yüklümü diye sorardı 🙂 günümüzde bilgisayarın yaygınlaşması ve İnternet kafelerde online oyunların rekabet görmesinden dolayı bu olay artık çokta mümkün olmuyor.

Neyse geçelim oyuna oyun gönlümüzde taht kurmuş ve efsaneler arasına girmeyi başarmıştır. Oyun dünya çapında büyük hasılat yaparak emeklerinin karşılığını almıştır. Oyunun geliştirici firması Rockstar Games yıllar içerinde gta’nın yeni oyunlarını piyasaya sürerek başarılarını devam ettirmiştir. Her yeni oyunda özellikler, grafik geliştirmeleri, serbest yaşam, harita vb gibi faktörlere önem vermiş ve bu doğrultuda önemli bir yol katletmiştir.

Rockstar Games firması GTA (Grand Theft Auto) başlığı altında 10 adet oyunu piyasa sürmüştür biz 8 adetini listemize ekledik gta 3 serisinden itibaren(bunlara patchler dağil değildir) bunlar;

1-) Grand Theft Auto III


2-) Grand Theft Auto Vice City


3-) Grand Theft Auto San Andreas


4-) Grand Theft Auto Liberty City Stories


5-) Grand Theft Auto Vice City Stories


6-) Grand Theft Auto IV7-) Grand Theft Auto IV Episodes from Liberty City


8 -) Grand Theft Auto

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.